ČTENÁŘSKÝ KLUB PRO PŘEDŠKOLÁKY

Čtenářský klub je koncipován zejména jako podpora a doplnění vzdělávacího programu mateřských škol a podporuje rozvoj budoucího čtenářství. Hlavním cílem je zvýšit povědomí o možnostech, které knihy nabízejí. Hravou a nenásilnou formou se děti naučí orientovat v knihovně a zároveň pracovat s knihami. Každá lekce se bude týkat jedné vybrané knihy, kterou si s dětmi přečteme, doplníme ukázkami, hrami a výtvarnou činností. Součástí lekce bude i práce s interaktivní tabulí.

Jak se přihlásit?

Čtenářský klub se koná v knihovně zdarma. Délka lekce je 30-50 minut. Doporučený počet pro jednu lekci je 10-15 dětí. Po dohodě lze délku, téma nebo náplň pozměnit a přizpůsobit.

Přihlášení je možné na základě sdíleného přihlašovacího formuláře, který rozešleme vždy na začátku měsíce. Objednávání je možné do 15.dne v měsíci na měsíc následující (např. do 15. května se můžete přihlásit na červen).

Přihlášení na lekce je závazné a každou změnu je nutné oznámit nejpozději dva dny před termínem emailem nebo telefonicky.

V případě zájmu o účast v Čtenářském klubu nás kontaktujte prostřednictvím telefonního nebo emailového spojení. 

Kontakt: Mgr. Veronika Košťáková, Petra Misarová, tel. 415 243 243, mob. 606 718 944, e-mail: akce@mekzatec.czMěsto Žatec Ůstecký kraj Severočeská vědecká knihovna NK SKCR Vaše Literatura Čtení pomáhá Čte si rád Kamarádka knihovna Celé česko čte dětem ČBDB Magnesia Litera Portál české literatury Tichá linka Bookstart